Fotovoltaika

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, prechádzajúce pravidelnými skúškami - on-grid, off-grid a hybridné riešenia s akumulačnými batériami. Fotovoltické panely nakupujeme u renomovaných predajcov (napr. Kranich Solar), ktoré sú pravidene testované na výkon a typicky garantujeme minimálny úbytok výkonu na úrovni max. 1% ročne po dobu min. 25 rokov.

solaredge_logopngvictron-logo-minpngfronius_logopnggoodwee_logopng

Sme vyškolenými instalatérmi systémov Solar Edge, Victron, Goodwee, Fronius.


solaredge_inverterspng
Špičkové meniče

Meniče SolarEdge poskytujú výkony 3 - 5 kWp v jednofázovom, 5 - 120 kWp v trojfázovom prevedení. Základná záruka je 12 rokov a účinnosť 99%! V štandardnom zapojení meniče spolupracujú s optimizérmi, ktoré optimalizujú a monitorujú výkon každého pripojeného fotovoltaického panelu osobitne a v neposlednom rade vedia panely v prípade nebezpečenstva odpojiť (v celej sústave je bezpečné napätie 1V / panel) - čím ochránia Vašu domácnosť pred nebezpečenstvom požiaru, či zásahu elektrickým prúdom.

Samozrejmosťou je možnosť pripojenia batérie a ZIGBEE smart riešení ovládania spotrebičov v domácnosti.

solaredge_monitoring_3jpeg

Monitoring v cene

Okrem možnosti (aj dodatočného) pripojenia batérií v základnej cene fotovolaického systému poskytujeme podrobný monitoring výkonu systému a monitoring činnosti jednotlivých fotovoltických panelov.

Prostredníctvom smartfónu, či počítača môžete tak v každej chvíli sledovať on-line výkon Vášho systému, v rozšírenom monitori aj spotrebu Vašej domácnosti , v systéme SolarEdge Monitoring, či dokonca kompletne sledovať a riadiť činnosť fotovoltiky a Vašich smart spotrebičov v aplikácii MySolarEdge.


Vyžiadajte si ponuku Vášho fotovoltaického systému !